Бюро перекладів Translation Studio є одним із найоперативніших перекладацьких сервісів в Україні

Бюро перекладів Translation Studio є одним із найоперативніших перекладацьких сервісів в Україні (https://www.byuroperevodov.com.ua) . Стандартна швидкість виконання перекладу документів до 8 сторінок – наступного дня з моменту замовлення. Середній час отримання відповіді клієнтом складає 6 хвилин з моменту надсилання замовником листа. Середній час обробки замовлення 6 хвилин. Це стало можливим лише завдяки впровадженню нових технологій у цій сфері, і навіть величезного бажання компанії розвиватися цьому ринку.

Ні для кого не є секретом, що в 2017 році економіка України хоч і показує зростання, але корпоративний сектор все ще «коштує» на одному місці. Це призвело до того, що багато бізнесів, які націлені на цей ринок, у тому числі й бюро перекладів, дуже постраждали. Деякі компанії мали урізати зарплати, знизити кількість співробітників або зовсім закрити свої організації. Але водночас такі компанії, як бюро перекладів InTime, вирішили рухатися вперед і переформатувати свою організацію.

Основні зміни, які помітили всі клієнти перекладацького ринку, стосувалися саме цін. Ціни на переклад https://www.byuroperevodov.com.ua/uk/byuro-perekladiv-kiiv-tsini-prays-list/ вимушено були підняті, так як виріс сильно курс долара, з іншого боку, чесні та відповідальні гравці ринку, постаралися підвищення цін покрити різними бонусами, таким як безкоштовне форматування, Найбільш стислі терміни виконання перекладу, безкоштовне засвідчення документів печаткою бюро. Такі «бонуси» були приємно сприйняті клієнтами, але більшість перейшла працювати на біржі фрілансу, тобто стали шукати виконавців і самостійно перевіряти і виконувати переклади.

Але також бюро перекладів виконували низку удосконалень, таких як впровадження технологічних рішень, прийняття на роботу більш кваліфікованих працівників, а також проведення різноманітних освітніх заходів для своїх співробітників, що дозволили суттєво підвищити як якість самих перекладів, а й якість обслуговування. Тепер практично всі компанії надають вам можливість замовити нотаріальний переклад документів ( https://www.byuroperevodov.com.ua/notarialniy-perevod-dokumentov/ ) в онлайн режимі, а також отримає документ за допомогою кур’єрської служби доставки. Це дуже зручно і, звичайно, призвело до того, що більшість даного бізнесу вийшла в онлайн.

Добавить комментарий